Jeremy web

web o počasí detektoringu a jiných věcech, hlavně pro zábavu

Aktuální kurzy měn

Z diskuze...

Detektoring a vše o hledání

Krásná procházka z detíkem

Počasí jak vymalované tak proč si nezkusit zamrcasit ....
     Dnes se konečně počasí trošinku umoudřilo, a na obbloze vysvitlo sluníčko. Protože jsem na toto počasí čekal celej týden, tak hned po ránu jsem společně se svojí dcerkou vyrazil ven na malou procházku. Do batohu detík, kopátko, dceři kolobrndu, aby se nenudila a hurá do přírody. Opět jsem vyrazil  na moji oblíbenou lokalitu, tedy k přírodnímu koupališti.
     Po ránu bylo čerstvo, po březích sem tam nějakej rybář a proto jsem si našel místečko, kde moc nikdo nelozí, poskládal jsem detík a hurá za poklady....
     Protože detík neustále hlásil v modu All metal nějaké předměty rozhodl jsem se dnes vyzkoušet nastavení Jewelry ,kde jsem hned vlastně eliminoval dvě první pole na stupnici.
     Po pár minutách mi detík hlásí předmět v pravé polovině stupnice......tak si teda kopnem. Hloubka něco kolem 20 cm a první nález. Bohužel jen zátka od nějaké lihoviny. :-D To se opakovalo ještě asi v pěti případech, ale hned na to se na mě usmálo trošku štěstí!  V polovině stupnice signál cca 6" hluboko. Tak přišla ke slovu zase lopatka a bylo to veselejší. Dvoukoruna z roku 1980. To udělalo dost velkou radost čtyřleté dceři, protože jsem jí to hned hlásil jako poklad :-D !! Po tomto nálezu přišla na řadu pixla od rybiček, jedna sklenička opalovacího oleje zn. Astrid ( prázdná) :-D a krásnej zrezlej hřebík ( tak 120 ) :-D
     Ale po dalším kopnutí, taky skoro 20 cm další dvoukačka. To už bylo skroro dvě hoďky hledání a chození za náma. Ale protože bylo opravdu hezky, sluníčko nám pralo do zad a vítr nefoukal, šli jsme dál. Teda já jsem šel, a dcera poletovala na kolobrndě. :-) A za chvilku další kopání a další nález. Tentokrát dvacetník. A po dalším kopání další!  Jelikož už se blížil čas oběda a jak známo na čerstvém vzduchu vyhládne, už jsem chtěl balit, ale detík mi ještě písknul, tak jsme zase hrabali. A našli jsme korunu . Z roku 1953. Takže sice žádné poklady, ale pár minciček přece jen domů nesu :-D ! Už se těším, jak vyrazím příště.
Žádné komentáře